e-mail: kense.oo.ap@pavlodar.gov.kz 140 000, Павлодар қ., Кривенко көшесі, 25   Карта проезда телефон: 32-21-67 телефон доверия: 32-18-77
Сайттың аналитикасы
Бір жылда2433311
Бір айда252484
Бір аптада69608
Кеше11926
Тәулік11356
Балабақша кезегін тексеру
Тегі (Мысалы: Абаев)
Туған жылы (Мысалы: 2009)

№2 жалпы орта білім беру мектебі

«Күншуақты қала» жазғы сауықтыру лагерінің жұмыс жоспары

 «Күншуақты қала»жазғы сауықтыру лагерінің

 жұмыс жоспары

 

03.06.2013

 

Танысу күні

 

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:Тоқжігітова А.Қ. Тәлімгер:        Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30-9.00

9.00-9.2 0

 

9.30 - 10.00

10.00-10.30

11.00 -11.30

11.30 – 12.00

12.00 – 13.00

13.00 – 13.30

13.30 - 14.00

14.00 - 15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары.

 

Таңғы ас

Жасақ сағаты

Линейка

«Таныс боламыз»

«Қызықты, жаз» іс- шаралары   

Түскі ас

 Жуыну, ұйқыға дайындық

Бастауыш топ- ұйқы.

 «Көңілді эстафета» жоғарғы топ

Сәскелік ас

Ертеңгі күнге дайындық қызықты бағдарламасы

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

 

Тәрбиешілер

Аға жетекші

Аға жетекші, д/ш мұғалімдері, медицина қызметкері, кітапханашы

Аға жетекші

Тезекбаев Қ.Қ.,  Бихиянов С

Тәрбиешілер

 

 

                                         Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.

                                                                         

                                                                             04.06.13

 

 

«Рәміздерім - мақтанышым»  күні 

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

ЕрімбетоваЖ.Б.

Тезекбаев Қ.Қ

 

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

9.30-10.30

10.30-12 00

11.00-12.00

12.30-13.30

13.30-14.00

14.00-15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Жиылыс

Таңғы ас

Кинотеатр «Ертіс синема»1,2,3,4,5,6 топ

Бассейн «Нептун»7,8,9,10, топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы  ( бастауыш топ)

 «Рәміздер»күніне іс - шара

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық.

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Тезекбаев Қ.Қ.

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Медицина қызметкері

 

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

Тәрбиешілер

 

Еркасова Ә.Ш.,  Досанова Ә.

Тәрбиешілер

                                                                          Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.

 

                                                                  05.06.13

                   «Салауатты өмір салты»  күні 

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

 Тоқжігітова А.Қ.

Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

9.30-10.00

10.20-11.30

 

11.30 - 12.00

 

12.00-13.00

13.00 – 13.30

14.00 – 15.30

14.00 – 15.30

14.00 -  15.30

16.00-16.30

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Жиылыс

Таңғы ас

Мұражай «Ашық аспан астында»жоғары топ

 Ауызша журнал «Дені саудың жаны сау» (жоғары топ)

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы  ( бастауыш топ)

«Айтуға оңай»ток-шоу

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Тезекбаев Қ.Қ

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Тәрбиешілер

 

Медицина қызметкері

 

Тәрбиешілер

Дене шынықтыру мұғалімі

 

Абжанова Д.,  Бескарина Ә.

Тәрбиешілер

 

Лагерь басшысы:      Тоқжігітова А.Қ.          

 

                                                                              06.06.13

«Өз қалаңды тани біл» өлкетану күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б.          

Тезекбаев Қ.Қ                     

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

09.30-10.00

11.00-12.00

10.30-11.30

 

 

13.00 – 13.30

13.30 – 14.00

14.00-15.30 

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

Бассейн  «Нептун»  кіші топ

Павлодар облысының 75 жылдығына орай медаль  алған мемлекет қайраткерлерімен  кездесу, жоғарғы топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

 «Өз  қаламды сүйемін» жобасы, жоғары топ

Сәскелік ас

Таза ауада ойнау

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Аға жетекші, тәрбиешілер, әжелер

 Тәрбиешілер

 

 

Аға жетекші, тәрбиешілер

 

Абуова А.Б.,Мейрамгалиева Г.А.

Аға жетекші, тәрбиешілер

 

Лагерь басшысы:    Тоқжігітова А.Қ.                        

 

07.06.13

Қауіпсіздік  күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

 Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ

8.30 -  9.00

9.00-9.20

 

9.20-09.30

9.30-10.00

10.00 – 11.00

11.00 - 11.30

11.30-12.00

12.00- 13.00

13.00-13.30

14.00-15.30

 

14.00-15.30

 

16.00-16.30

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

 «Көше қиылысында»суреттер сайысы

 «Би қозғалыстары» 

Таза ауада ойнау

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

 Сәскелік ас

«Жолда жүру ережелері»   туралы танымдық бағдарламасы

Келесі күнге дайындық

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

 

Тәрбиешілер

Тәрбиешілер

 

 

 

 

Бушумбаева М.Х,   Намазбаева Р.Ж.

Тәрбиешілер

 

 

                                                                     Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.                       

 

10.06.13

«Достық және  мейірімділік»  күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б.

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30 -  9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

9.30-10.00

10.00 – 12.00

 

12.00 – 13.00

13.00 - 13.30

13.30-15.30

14.00 – 15.30

 

16.00-17.00

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

«Бұхар-жырау» мұражайының қызықты іс- шаралары

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы  (бастауыш топ)

Көрініс: «Адал дос»

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Аға жетекші, тәрбиешілер

тәрбиешілер

 

психологтар

Аға жетекші, үйірме жетекшілері

Макина Г.Т,   Айтжанова Г.А.

Аға жетекші, тәрбиешілер

                                      Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.                       

 

 

 

11.06.13

«Үлкенге құрмет, кішіге ізет» күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

 Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

9.30-10.00

10.30-11.00

11.00-12.00

12.00 - 12.30

13.00 – 13.30

13.30-14.00

14.00-15.30

14.00-15.30

 

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Зарядка, сауықтыру жаттығулары,

массаж

Линейка

Таңғы ас

Таза ауада ойнау

Бассейн «Нептун»-жоғары топ

Кинотеатр «Ертіс – Синема»-кіші топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы (бастауыш топ

«Үлкенге құрмет, кішіге ізет»дөңгелек үстел

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

 Тәрбиешілер

Тәрбиешілер

 

Медицина қызметкері

 

 

Сәрсебаева Ж.О,Ыдырысова Р.

 

Тәрбиешілер, аға жетекші

                                                  Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.                       

 

                                                                                12.06.13

«Сұлулық-әсемдік» күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

9.30-10.00

10.00-10.30

10.30 – 12.30

10.30-12.30

12.30 – 13.30

13.30-14.00

14.00 – 15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

Таза ауада серуен

«Лагерь аруы» кішітоп

Кинотеатр «Ертіс-Синема» жоғары топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

«Лагерь  аруы»жоғары топ

Сәскелік ас

 Келесі күнге дайындық.

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

 

Ерімбетова Ж.Б.,Байдильдинова А.Н.

 

тәрбиешілер

 

 

Ерімбетова Ж.Б,Байдильдинова А.Н.

 

Тәрбиешілер

Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.                       

 

13.06.13

Халықтық  құндылықтар  күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

Ерімбетова Ж.Б.

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30 -  9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

9.30-10.00

10.00 – 10.30

10.30 – 11.00

11.00-12.00

11.00-12.00

12.00 - 13.00

13.00-13.30

14.00-15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

 

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

 «Осы менің туған өлкем!»  сурет көрмесі

Таза ауада серуен

Бассейн «Нептун» кіші топ

Ж. Аймаутов театры  жоғары топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

 Проект «Қала мақтаныштары»

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық.

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Тәрбиешілер

 

тәрбиешілер, Аға жетекші

Аға жетекші, тәрбиешілер

 

 

Сағындыкова Б.Ю

Зорький Жанаргүл

Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.                       

 

                                                                                  14.06.13

«Ерлік елге мұра,  ұрпаққа ұран»  күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

09.30-10.00

10.30-11.30

11.00-12.30

 

12.30 – 13.30

13.30-14.00

14.00-15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

«Потанин» мұражайы кіші топ 

«Зарница» әскери – жасақ ойыныжоғары топ

 Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

Кинофильм көру«Батыр аты өлмейді»

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Тәрбиешілер

Тезекбаев Қ.Қ, Бехиянов С.А.

 

 

 

 

Тәрбиешілер, аға жетекші

 

 

Лагерь басшысы:            Тоқжігітова А.Қ.                             

17.06.13

«Көңілділер мен тапқырлар»  күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

 Тәлімгер: Ерімбетова Ж.Б

Тезекпаев Қ.Қ.

 

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

10.00-10.30

10.30-11.30

10.30-11.30

12.00-13.30

13.30-14.00

14.00 –15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

Театр «Ж. Аймаутов»кіші топ

Кинотеатр «Ш. Айманов»жоғары топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

«Жайдарман»әзіл –ысқақ кеші

Сәскелік ас

 Келесі күнге дайындық

 

 

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Аға жетекші

Аға жетекші,  тәрбиешілер

 

 

 

Қазанғапова М.Ш.    Жетібаева Ж.А

 

Тәрбиешілер

Лагерь басшысы:           Тоқжігітова А.Қ.                                   

 

18.06.13

«Су патшасы - Сүлеймен»  күні

Уақыты

Шаралар

Жауаптылар:

Тезекбаев Қ.Қ.

Ерімбетова Ж.Б.

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-09.30

09.30-10.00

10.30-12.00

11.00-12.00

12.00-13.30

13.30-14.00

14.00-15.30

14.00-15.30

 

15.30-16.00

16.00-16.30

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

«Ашық аспан»мұражай  - кіші топ

«Нептун» бассейн– жоғары топ

Түскі ас

Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

«Су  асты патшалығы» көңілді қойылым

 

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Тәрбиешілер

 

 

 

 

Қосдаулетова Г.Т.,Қожамжарова Қ.

 

Аға жетекші,  тәрбиешілер

 

 

Лагерь басшысы:       Тоқжігітова А.Қ.                                             

 

19.06.13

«Музыка» -  күні

 

Уақыты

 

Шаралар

Жауаптылар:

Ерімбетова Ж.Б

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-9.30

09.30-10.00

10.00-10.30

10.30-12.00

12.00-13.00

13.00-13.30

13.30-15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

 Жасақтар сағаты

«Екі жұлдыз» әуенді кеш

Түскі ас

 Ұйқыға дайындық

Ұйқы ( бастауыш топ)

«Мелодияны тап»музыкалық калейдоскоп

Сәскелік ас

Келесі күнге дайындық

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

 

Байдильдинова А.Н

 

Тәрбиешілер

 

Байдильдинова А.Н.

тәрбиешілер

Лагерь басшысы:                 Тоқжігітова А.Қ.                                            

 

20.06.13

 «Дәулетті ел-сәулетті ел» күні

 

Уақыты

 

Шаралар

 

Жауаптылар:

Ерімбетова Ж.Б.

Тезекбаев Қ.Қ.

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-09.30

09.30-10.00

10.00-11.30

11.00-12.00

12.00-13.30

13.30-14.00

14.00-15.30

14.00-15.30

15.30-16.00

16.00-16.30

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка

Таңғы ас

«Бұхар жырау»қазақ киіз үйі-жоғары топ

«Осы менің туған өлкем!» суреттер сайысы

Түскі ас

Ұйқыға дайындық.

Ұйқы ( бастауыш топ)

Проект: «Өз елім-өзегім»

Сәскелік ас

Таза ауада серуен

 

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Аға жетекші

 

Тәбиешілер

 

Тәрбиешілер

 

 

Намазбаева С.К.,Ахметжанова С.М.

 

 

 

                                                     Лагерь басшысы:              Тоқжігітова А.Қ.                                             

                                             

                                                                                           21.06.13

 Тосын сыйлық   күні

 

Уақыты

 

 

Шаралар

 

Жауаптылар:

Ерімбетова Ж.Б.

                   Тезекбаев Қ.Қ.

 

8.30-9.00

9.00-9.20

 

9.20-09.30

09.30-10.00

10.00-10.30

10.30-12.00

12.00-12.30

12.30-13.00

13.00-14.00

 

 

Балаларды қабылдау

Таңертеңгі жаттығу, сауықтыру жаттығулары, массаж

Линейка 

Таңғы ас

Таза ауада ойын ойнау

«Қош бол лагерь-2013»жабылу кеші

Би кеші

Түскі ас, сәскелік ас

Үйге жиналу

 

Тәрбиешілер, медицина қызметкері

Дене шынықтыру мұғалімі

Медицина қызметкері

Тәрбиешілер, аға жетекші

 

Аға жетекші

Аға жетекші, тәрбиешілер

Тәрбиешілер