Сенім телефоны
8 (7182)332662
email: pavlschool30@mail.ru
Мекенжайы: 140000 Павлодар қаласы Ледовской көшесі 18/3
қабылдау бөлмесі 8(7182)332661
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Азаматтарды жеке қабылдау кестесі:
сейсенбі 16.00 - 18.00 сенбі 09.00 -11.00
Бір жылда2918642
Бір айда105242
Бір аптада17715
Кеше1451
Тәулік356
Емтихандар кестесі

Сыныптан сыныпқа көшіру емтихандарының кестесі

 

 

Сынып

 

Пән

 

Түрі

 

Күн

 

Уақыт

 

Каб

Мұғалім

 

Ассистентер

 

Емтихан комиссияының төрайымы

      10а

    

Алгебра    және анализ бастамалары

жазбаша  

27.05.2019

9-00

308

Кабулова Ж.С.

Нурпеисова Р.Ш.

Рахметова М.Б.-ОТДжО

География

тереңдетілген

ауызша

29.05.2019

 

9-00

304

Кадирхан Х

Накупова Б.Б.

Рахметова М.Б.-ОТДжО

 

 

                                                                                        

                                                                                                                                                        

 

Сыныптан сыныпқа көшіру емтихандарының консультациялар кестесі

 

Сынып

Класс

Пән

Предмет

Күн

Дата

Уақыт

Время

Кабинет

Мұғалім

Учитель

  10 а

 

Алгебра    және анализ бастамалары

 

       22.05.2019

       23.05.2019

 24.05.2019

14.30

14-30

14.30

308

308

308

Кабулова Ж.С.

       10 а

География

       27.05.2019

       28.05.2019

11.00

10.00

304

304

Кадирхан Х

 

 

 

 

 

 

Қорытынды  бітіру  емтихандар кестесі

Расписание  итоговых  выпускных  экзаменов

 

Сынып

Класс

Пән

Предмет

Түрі

Вид

Күн

Дата

Уақыт

Время

Кабинет

Мұғалім

Учитель

Ассистентер

Ассистенты

Емтихан комиссияының төрайымы

Председатель экзаменационной комиссии

Биология

ауызша

27.05.2019

9-00

302а

Жумабаева Р.Ж.

Рахметова М.Б.

Текжанова А.Т.-мектеп директоры

 

Қазақстан тарихы

География

ауызша

ауызша

27.05.2019

27.05.2019

9-00

9-00

207

304

Накупова Б.Б

Кадирхан Х

Габбасова К.Б.

Бовина О.Н.

Физика

Английский язык

Биология

История Казахстана

География

устно

устно

устно

устно

устно

27.05.2019

27.05.2019

27.05.2019

27.05.2019

27.05.2019

9-00

9-00

11-00

11-00

11-00

303

206

302а

207

304

Есентаева А.А.

Камиева Б.Д.

Жумабаева Р.Ж.

Габбасова К.Б.

Бовина О.Н.

Нурпеисова Р.Ш.

Сыздыкова А.М.

Рахметова М.Б.

Накупова Б.Б

Кадирхан Х

Орыс тілі

ауызша

30.05.2019

9-00

302

Макишева А.К.

Жаркенова З.Б.

Орыс тілі

ауызша

30.05.2019

11-00

302

Макишева А.К.

Жаркенова З.Б.

Казахский язык

устный

30.05.2019

9-00

203/301а

Айтжанова Д.К.

/Кудашева А.Н.

Шанашева С.Б.

Нагам А

Қазақ тілі

жазбаша

03.06.2019

9-00

203

Текжанова А.Т.

Айтжанова Д.К.

/Нагам А

Қазақ тілі

жазбаша

03.06.2019

9-00

202

Шанашева С.Б.

Ауталипова Г.С.

Кудашева А.Н.

Русский язык

письменно

03.06.2019

9-00

302

Ягала О.Ю.

Макишева А.К.

Жаркенова З.Б.

Математика

жазбаша

06.06.2019

9-00

305

Нурпеисова Р.Ш.

 

Кабулова  Ж.С.

Есентаева А.А.

Математика

жазбаша

06.06.2019

12-00

308

Кабулова Ж.С.

Нурпеисова Р.Ш.

Уаисова А.Т.

Математика

письменно

06.06.2019

9-00

306

Титанова К.З.

Тайлакова А.Р.

Есентаева А.А.

                                                                                                                               

 

 

Қорытынды    бітіру   емтихандардың  консультациялар   кестесі

Расписание  консультаций к  итоговым выпускным  экзаменам

Сынып

Класс

Пән

Предмет

Күн

Дата

Уақыт

Время

Кабинет

Мұғалім

Учитель

Биология

24.05.2019

14.40

302а

Жумабаева Р.Ж.

Қазақстан тарихы

География

24.05.2019

24.05.2019

14.40

14.40

207

304

Накупова Б.Б.

Кадирхан Х

Физика

Английский язык

Биология

История Казахстана

География

24.05.2019

24.05.2019

24.05.2019

24.05.2019

24.05.2019

14.40

14.40

12.10

10.20-12.00

12.50-14.20

303

206

302а

305,307

306

Есентаева А.А.

Камиева Б.Д.

Жумабаева Р.Ж.

Габбасова К.Б.

Бовина О.Н.

Орыс тілі

28.05.2019

29.05.2019

10-00-11.00

10-00-11.00

207

207

Макишева А.К.

Макишева А.К.

Орыс тілі

28.05.2019

29.05.2019

10-00-11.00

10-00-11.00

203

203

Макишева А.К.

Макишева А.К.

Казахский язык

28.05.2019

29.05.2019

10-00-11.00

10-00-11.00

301а/307

301а/307

Айтжанова Д.К./

Кудашева А.Н.

Қазақ тілі

31.05.2019

09-00-10.00

203

Текжанова А.Т.

Қазақ тілі

31.05.2019

10-00-11.00

202

Шанашева С.Б.

Русский язык

31.05.2019

10-00-11.00

302

Ягала О.Ю.

Математика

04.06.2019

05.06.2019

10-00-11.00

10-00-11.00

305

305

Нурпеисова Р.Ш.

Математика

04.06.2019

05.06.2019

10-00-11.00

10-00-11.00

308

308

Кабулова Ж.С.

Математика

04.06.2019

05.06.2019

10-00-11.00

10-00-11.00

303

303

Титанова К.З.

 

                                                                              

 

 

                                                                                                                            

Қорытынды бітіру  емтихандардағы кезекшілік

Дежурство на итоговых выпускных  экзаменах

Күн

Дата

Уақыт

Время

Кезекші мұғалім

Дежурный учитель

Кезекші орны

Место дежурства

Қолы

Подпись

27.05.2019

1 поток в 9.00

2 поток в 11.00

 

8-30

 

 

 

11.00

 

Мусагажинова Г.М.- ответственная за посты

Центральный вход-1 этаж

 

Ауталипова  Г.С.

3 этаж - каб 303а-305, библ

 

Айтжанова Д.К.

Центр 3 этаж

 

Кудашева А.Н.

3 этаж возле каб биологии 302а

 

Оспанова А.М.

2 этаж -центр

 

Ержан С

2 этаж возле каб  207,208

 

29.05.2019

8-30

 

Айтжанова Д.К.- ответственный за посты

Центральный вход-1 этаж

 

Есентаева А.А

3 этаж возле каб 304

 

Шанашева С.Б.

2 этаж

 

30.05.2019

1 поток в 9.00

2 поток в 11.00

8-30

 

 

    11.00

Идрисов А.Ж.- ответственный за посты

Центральный вход-1 этаж

 

Кадирхан Х

2 этаж центр, каб 203

 

Каир М

2 этаж 208 каб, спортзал

 

Жылкибай Б.М.

3 этаж  каб 302, 301а

 

Иутина Г.В.

3 этаж, каб 304-306

 

03.06.2019

8-30

 

Накупова Б.Б.- ответственный за посты

Центральный вход-1 этаж

 

Толеубай С.К.

2 этаж центр,  каб202, 203

 

Аскарова Г.М.

2 этаж каб 208, спортзал

 

Мусагажинова Г.М.

3 этаж  центр , каб 302

 

Тайлакова  А.Р.

3 этаж  каб 304-306, библиотека

 

06.06.2019

8-30

 

Толеубай С.К. - ответственный за посты

Центральный вход-1 этаж

 

Иутина Г.В.

3 этаж каб 305-308

 

Исимова А.К.

2 этаж  -блок нач классы

 

Накупова Б.Б.

2 этаж

 

                                                                                               

  Емтиханға дайындық  кестесі  2018-2019 оқу жылы  
  Расписание консультаций по подготовке к экзаменам   2018-2019  уч.год
    Сабақ Уақыт 10а
понедельник дүйсенбі 8 15.15-15.55 қ.тілі-203 қ.тілі-203 матем-303  
вторник сейсенбі 7 13.50-14.30   матем-308    
8 14.40-15.20   қ.тілі-203    
среда сәрсенбі 7 13.50-14.30     рус яз-306  
8 14.40-15.20 қ.тілі-203 география-304 матем-303  
четверг бейсенбі 7 13.50-14.30     англ яз-206, физика-303 алгебра-308
8 14.40-15.20 математика-305   биология-302а география-304
пятница жұма 7 13.50-14.30 орыс т-302   каз яз 301а/303а  
8 14.40-15.20   орыс т -206    
Суббота Сенбі 1 9.00-9.40 математика-305     алгебра-308
2 9.50-10.30 биология-302а Қ.тарихы-207 каз яз 301а/303а алгебра-308
3 10.40-11.20 орыс т-206 география-304 ист К 303 география-304
4 11.30-12.10 қ.тілі-203   географ-303 география-304