"Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" ММ
Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 93/1
550930, 555984
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Школьная форма: "за" и "против"?
Голосовать
б) "против" - 781
а) "за" - 416
Всего проголосовало: 1197
Смотреть результат
Бір жылда3027411
Бір айда139553
Бір аптада33442
Кеше3108
Тәулік3254
Үйірмелер мен секция жұмысының кестесі

Бекітемін

№34 ЖОМ директоры

Айгожин Б.К.

 

Павлодар қаласының №34 инновациялық үлгідегі ЖОМ үйірмелер мен секция жұмысының кестесі

2016-2017 оқу жылы   

Үйірме Қандай негізде Жетекшісі Апта күні Уақыты Сыныбы Өткізу орны
1 Футбол (ұлдар) тегін Зыбин И.О. дүйсенбі 19.30-21.00 3-10 стадион, спортзал
2 Футбол (ұлдар) тегін Зыбин И.О. сенбі 18.00-19.30 3-10  стадион, спортзал
3 ОФП тегін Зыбин И.О. дүйсенбі 11.30-12.30 2-7  стадион
4 Үстел теннисі тегін Смагулов Е.А. дүйсенбі 10.00-11.30 2-7  Коридор
5 Волейбол тегін Скаков М.К. сейсенбі 19.30-21.00 4-11 спорт зал
6 Футбол (қыздар) тегін Наконечная Ю.В. сейсенбі 12.00-13.00 4-10 стадион
7 Үстел теннисі тегін Смагулов Е.А. сәрсенбі 14.00-15.30 4-11 Коридор
8 Би тегін Зайцева И.И. дүйсенбі 11.00-11.45 4-5  акт зал
9 Би тегін Зайцева И.И. дүйсенбі 11.45-12.30 4-5  акт зал
10 Би тегін Зайцева И.И. дүйсенбі 12.30-13.15 акт зал
11 Би тегін Зайцева И.И. дүйсенбі 13.15-14.00 акт зал
12 Би тегін Зайцева И.И. дүйсенбі 14.00-14.45 акт зал
13 Би тегін Зайцева И.И. сейсенбі 16.00-16.45 7 акт зал
14 Би тегін Зайцева И.И. сейсенбі 16.45-17.30 акт зал
15 Би тегін Зайцева И.И. сәрсенбі 9.30-10.15 акт зал
16 Би тегін Зайцева И.И. сәрсенбі 10.15-10.55 акт зал
17 Би тегін Зайцева И.И. сәрсенбі 10.55-11.35 1-2 әжт акт зал
18 Би тегін Зайцева И.И. сәрсенбі 11.35-12.15 4 г акт зал
19 Би тегін Зайцева И.И. сәрсенбі 12.15-12.55 4 г акт зал
20 Би тегін Зайцева И.И. сәрсенбі 12.55-13.35 3-4 әжт акт зал
21 Би тегін Зайцева И.И. бейсенбі 10.00-10.45 акт зал
22 Би тегін Зайцева И.И. бейсенбі 10.45-11.30 акт зал
23 Би тегін Зайцева И.И. бейсенбі 11.30-12.15 акт зал
24 Би тегін Зайцева И.И. бейсенбі 12.15-13.00 акт зал
25 Би тегін Зайцева И.И. бейсенбі 13.00-13.45 акт зал
26 Би тегін Зайцева И.И. жұма 10.45-11.30 4-5  акт зал
27 Би тегін Зайцева И.И. жұма 11.30-12.15 4-5  акт зал
28 Би тегін Зайцева И.И. жұма 12.15-13.00 акт зал
29 Би тегін Зайцева И.И. жұма 13.00-13-45 акт зал
30 Би тегін Зайцева И.И. жұма 13.414.30 акт зал
31 Би тегін Зайцева И.И. сенбі 11.00-11.45 акт зал
32 Би тегін Зайцева И.И. сенбі 11.45-12.30 акт зал
33 Би тегін Зайцева И.И. сенбі 12.30-13.15 акт зал
34 Би тегін Зайцева И.И. сенбі 13.15-14.00 акт зал
35 вокал "Мелодия" тегін Жабыков Т.Н. сейсенбі 12.00-13.00 акт зал
36 вокал "Мелодия" тегін Жабыков Т.Н. сарсенбі 12.00-13.00 акт зал
37 вокал "Мелодия" тегін Жабыков Т.Н. жұма 12.00-13.00 акт зал
38 вокал "Балдаурен" тегін Жабыков Т.Н. сәрсенбі 13.00-14.00 акт зал
39 вокал "Гармония" тегін Жабыков Т.Н. дүйсенбі 12.00-13.00 акт зал
40 вокал "Гармония" тегін Жабыков Т.Н. сейсенбі 13.00-14.00 акт зал
41 вокал "Гармония" тегін Жабыков Т.Н. жұма 13.00-14.00 акт зал
42 вокал "Саулем-ай" тегін Жабыков Т.Н. дүйсенбі 13.00-14.00 акт зал
43 вокал "Престиж" тегін Жабыков Т.Н. бейсенбі 13.00-14.00 акт зал
44 вокал "Престиж" тегін Жабыков Т.Н. сенбі 12.00-13.00 акт зал
45 гитара "Серебрянные струны" тегін Жабыков Т.Н. дүйсенбі 14.00-15.00 11 б акт зал
46 гитара "Серебрянные струны" тегін Жабыков Т.Н. жұма 11.00-12.00 11б акт зал
47 гитара "Серебрянные струны" тегін Жабыков Т.Н. бейсенбі 12.00-13.00 11б акт зал
48 "Вечный двигатель" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. дүйсенбі 11.40-13.10 27кабинет
49  "Форте" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. бейсенбі 12.30-14.00 4 27 кабинет
50  "Трель" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. сейсенбі 13.50-15.20 27кабинет
51  "Бриз" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. сенбі 12.40-14.10 27 кабинет
52  "Сталкер" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. дүйсенбі 13.50-14.40 9-11  27кабинет
53  "Сталкер" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. жұма 13.50-14.40 9-11  27 кабинет
54 "Капельки" вокалдық топ тегін Положевец Г.В. сәрсенбі 11.40-12.55 9-11  27 кабинет
55 Соло тегін Положевец Г.В. сейсенбі 12.40-13.10 2 ж 27 кабинет
56 Соло тегін Положевец Г.В. сәрсенбі 12.40-13.10 27 кабинет
57 Соло тегін Положевец Г.В. жұма 12.40-13.10 27 кабинет
58 Тоғызқұмалақ тегін Смагулов Е.А. бейсенбі 14.50-15.50 2-8  кабинет
59 Волейбол тегін Скаков М.К. бейсенбі 19.30-21-00 4-11  спорт зал
60 Шахмат тегін Скаков М.К. бейсенбі 18.15-19.15 2-10  акт зал
61 баскетбол тегін Демиденко Ю.В. сәрсенбі 19.30-21-00 5-11  спорт зал
62 баскетбол тегін Демиденко Ю.В. жұма 19.15-20.45 7-11  спорт зал
63 Мектеп лигасы (волейбол) тегін Паршукова О.А. жексенбі 10.00-12.00 5-9  спорт зал
64 Жексенбілік алаң тегін Паршукова О.А. жексенбі 12.00-13.00 5-11  спорт зал
65  "Лотос" тобы тегін учителя жексенбі 16.00 мұғалімдер спорт зал
66 Атқыш тегін Щетинин С.В. сәрсенбі 12.00-13.00 8-10  тир
67 Жас атқыш тегін Щетинин С.В. сәрсенбі 11.00-12.00 5-7  тир