"Павлодар қаласының № 34 инновациялық үлгідегі жалпы орта білім беру мектебі" ММ
Павлодар қ., Лермонтов көшесі, 93/1
550930, 555984
Білім бөлімінің басты бетіне қайту
Вам нравится обучение в нашей школе?
Голосовать
А) да - 137
Б) нет - 33
В) не очень - 23
Всего проголосовало: 193
Смотреть результат
Бір жылда2877991
Бір айда240739
Бір аптада40362
Кеше2189
Тәулік1741
Результаты пробного ЕНТ
Результаты пробных ЕНТ (46 уч.)
Ф.И.О. 14.9 16.10 16.11 23.12 30.1 средний балл
Волков Денис Антонович 81 87 93 79 84 84,8
Лозовская София Леонидовна 64 74 76 92 74 76,0
Арсамикова Малика Исаевна 54 55 84 82 99 74,8
Аменова Алина  Маратовна 66 69 73 73 87 73,6
Кузьмина Полина Николаевна 71 84 81 81 68 77,0
Свистунов Даниил Викторович 70 61 82 78 92 76,6
Ежелая Яровлавна Максимовна 85 72 85 64 74 76,0
Сагадатова  Диляра Арманқызы 56 61 75 69 92 70,6
Троянов Илья Дмитриевич   74 58   82 71,3
Долгов Кирилл Андреевич 66 64 66 69 85 70,0
Панасенко Елизавета Олеговна 59 53 58 92 87 69,8
Шумей Анастасия Алексеевна 63 69 66 65 80 68,6
Глазырин Ярослав Валерьевич 52 72 67 80 65 67,2
Томм Эрвин Вадимович 62 48 77 75 74 67,2
Новиков Юрий Владимирович 63 70 65 68 76 68,4
Савельева Маргарита  Игоревна 68 64 64 69 65 66,0
Насыров  Алмас  Серікұлы   56 53 87 74 67,5
Васильева Анастасия Сергеевна  62 60 59 72 68 64,2
Тихомиров Роман Юрьевич 54 69 67   74 66,0
Лиханов  Артем Андреевич 63 54 72 65 65 63,8
Идиятуллина  Милана Рафаэлевна  38 41 67 82 82 62,0
Глезко  Кирилл  Николаевич 59 52 66 70 69 63,2
Пирамидина Арина Олеговна 58 62 53 61 82 63,2
Яцкий Антон Валерьевич 59 67 64 62 54 61,2
Макс  Вероника Руслановна 61 59 51 72 58 60,2
Абетова Амина  Руслановна 42 52 49 80 81 60,8
Мынзарарь  Ксения Владимировна 37 52 54 78 79 60,0
Лавриненко Ульяна Валерьевна 53 57 56 56 72 58,8
Ищенко  Илья  Романович  54 55 73 40 62 56,8
Нургалиева Нарина Бектурсыновна 53 49 57 66 59 56,8
Богданова Вероника Антоновна 45 49 56 76 50 55,2
Питура  Мария Станиславовна 45 42 64 65 77 58,6
Скаков Дамир Максутович 47 46     63 52,0
Маняков Егор Юрьевич 52 42 49 64   51,8
Кубарева Ольга Игоревна 50 71 58 59 52 58,0
Скорянова  Дарья   Дмитриевна  56 59 38     51,0
Синев  Вячеслав  Александрович 53 52 49 55 43 50,4
Лукьяненко Дмитрий Александрович  43 47 43 47 68 49,6
Рудько  Татьяна Александровна 57 41 46     48,0
Бекмарат  Тлеуқабыл Дәуренұлы     60 52 56 56,0
Битнер Богдан Константинович 38 48 49 54 44 46,6
Гуральник Анастасия Денисовна 47   52 65   54,7
Господарчук  Дмитрий Владимирович 38 42 59     46,3
Тришкин  Никита  Сергеевич 41 40 35 53 56 45,0
Фомин  Эдуард  Евгеньевич   33 45 35 52 41,3
Мельник  Денис Романович 44 50 55 15 55 43,8
средний балл 55,5 57,4 61,5 66,7 70,2 61,5